Firemné benefity – čo u nás (ne)nájdete

Prečítať článok:

Rýchlosť čítania:


Radi plávate proti prúdu? My (niekedy:)) áno. Napríklad pri otázke firemných benefitov. Inšpiroval nás Netflix. V dnešnej dobe veľmi moderné vychytávky vôbec neponúkajú. Nemajú trénerov jogy, suši kuchárov a ani 10 druhov kávy. Najväčším benefitom pre každého člena tímu je podľa nich zaujímavá a napĺňajúca práca. To, samozrejme, neznamená, že sa o svojich ľudí nestarajú. Ale niektoré veci považujú za nepodstatné. Takže ich u nich ani nenájdete.

O niečo podobné sa snažíme aj my. A musíme priznať, nie je to ľahké. Poskytnúť členom tímu dlhodobo napĺňajúcu a inšpiratívnu prácu vyžaduje veľa úsilia. A nikdy nemôžete prestať. Pretože každý člen tímu profesionálne rastie, práca, ktorá mu poskytovala potešenie v minulosti, ho dnes už možno nikam neposúva. Je to teda omnoho ťažšie, ako nakúpiť Multisport karty alebo 10 druhov kávy. Samozrejme nikdy nebudeme tvrdiť, že benefity takéhoto druhu nie sú dobré. Sú v poriadku. Akurát nie sú tým podstatným.

* Právne rady zadarmo? Áno, v našom newslettri! Prihláste sa na jeho odber na stránke vyššie a dostávajte od nás pravidelne praktické a užitočné rady a tipy.

Značky: , ,

Máš rád výzvy a chuť neustále napredovať?

Pridaj sa k nám a pracuj s nami

Viac informácií
Napíšte nám

Ak máte akúkoľvek otázku, napíšte nám a my sa Vám ozveme.

    Podmienky ochrany osobných údajov nájdete TU