Ako ušetriť 30 000 eur?

Prečítať článok:

Rýchlosť čítania:


Poradíme Vám ako na to. A možno to nebude „len“ 30 000 eur, ale možno 50 000 eur alebo až 100 000 eur. Pýtate sa ako je to možné? Jednoducho. Zrušte si bezpodielové spoluvlastníctvo manželov. V skratke “BSM”.

Ak ste zosobášený a ste podnikateľ alebo konateľ, vystavujete Vás spoločný majetok riziku. Ak sa dostanete Vy alebo Vaša spoločnosť do problémov, veritelia Vám môžu siahnuť na spoločný majetok. Porozmýšľajte akú hodnotu má Váš dom, pozemky, auto a ďalšie majetky, ktoré máte, prípadne v budúcnosti nadobudnete do BSM? Čo ak z dôvodu problémov podnikaní o ne prídete? Ak by ste sa ale na takúto situáciu predvídavo pripravili, môžete ušetriť tisíce eur. Predpokladáme, že v konečnom dôsledku ušetríte aj viac ako sme odhadli v úvode, však?

Prečo teda riskovať, keď môžete potenciálne obrovský problém vyriešiť behom pár týždňov a za zlomok ušetrenej ceny? Bolo by nezodpovedné sa nad tým aspoň nezamyslieť. Avšak, čím skôr sa do toho pustíte, tým skôr riziko eliminujete. Rozhodnutie je samozrejme na Vás. Ak sa rozhodnete zodpovedne, určite sa nám ozvite. Radi Vám pomôžeme.

Ak by ste chceli zistiť o zrušení BSM viac, kliknite na tento odkaz, prípadne nám kedykoľvek napíšte alebo zavolajte.

Máš rád výzvy a chuť neustále napredovať?

Pridaj sa k nám a pracuj s nami

Viac informácií
Napíšte nám

Ak máte akúkoľvek otázku, napíšte nám a my sa Vám ozveme.

    Podmienky ochrany osobných údajov nájdete TU