• Uvod
  • Novinky
  • Inovácia Žilinského kraja – boli sme tam!

Inovácia Žilinského kraja – boli sme tam!

Prečítať článok:

Rýchlosť čítania:


Právne služby sú drahé. A preto neustále hľadáme spôsob, ako ich urobiť dostupnejšími. Aspoň čiastkovo sa nám to darí. Posúďte sami.

Poznáte súťaž Inovácia Žilinského kraja?

Dňa 25.04.2024 sa v Žiline uskutočnilo vyhlásenie výsledkov 16. ročníka súťaže. A my sme nesmierne šťastní, že medzi finalistami bol aj produkt, na ktorého tvorbe sa podieľame. Jedná sa o právny systém ProLex. Tento systém pomáha samosprávam tvoriť kvalitné právne dokumenty, a to – v porovnaní s bežným právnikom – za zlomok ich ceny. Prispieva tak k naplneniu nášho dlhodobého cieľa, ktorým je demokratizácia právnych služieb. Vývojárom systému je žilinská spoločnosť eSYST, s.r.o. Našou úlohou je plniť systém právnym obsahom.

Zaradenie systému ProLex medzi finalistov súťaže považujeme za potvrdenie správnosti smeru, ktorým sa naša advokácia uberá. A už teraz sa tešíme na ďalšie inovatívne právne produkty. Viac sa o systéme ProLex môžete dozvedieť TU.

* Právne rady zadarmo? Áno, v našom newslettri! Prihláste sa na jeho odber na stránke vyššie a dostávajte od nás pravidelne praktické a užitočné rady a tipy.

Značky: , , , ,

Máš rád výzvy a chuť neustále napredovať?

Pridaj sa k nám a pracuj s nami

Viac informácií
Napíšte nám

Ak máte akúkoľvek otázku, napíšte nám a my sa Vám ozveme.

    Podmienky ochrany osobných údajov nájdete TU