Zrušenie bezpodielového spoluvlastníctva manželov – Vaša záchrana

Prečítať článok:

Rýchlosť čítania:


Skutočne je to tak

Ako sme už dávnejšie písali, aktívne sa zaoberáme problematikou zrušenia bezpodielového spoluvlastníctva manželov (BSM). Klientom vysvetľujeme aké nesporné výhody poskytuje zrušenie BSM. Najmä ak podnikáte. Či už na živnosť, prostredníctvom obchodnej spoločnosti alebo družstva. Všetky informácie nájdete po kliknutí na našu stránku.

Odkedy sme s našou osvetou začali, ozvalo sa nám niekoľko klientov v rôznych situáciách. Zistili sme nasledovné. Drvivá väčšina klientov rieši problematiku zrušenia BSM až vo veľmi hraničnej a kritickej situácii. Či už to sú problémy s verejnou správou, súkromnými inštitúciami, prípadne veriteľmi. Prichádzajú už v čase, kedy je situácia zlá a všetky úkony treba robiť pod časovým aj právnym tlakom. V takom prípade ide už hlavne o „plátanie dier“. Teda nejde o ideálne riešenia, ale snažíme sa zachrániť, čo sa dá.

Kedy je čas začať riešiť BSM

Na to, aby sme sa takejto situácii vyhli pritom stačí, ak sa zvolí prevencia. A teda zrušenie BSM a vyporiadanie spoločného majetku ešte dávno predtým, ako sa čokoľvek stane. Možno ešte predtým ako začnete vôbec podnikať. Budeme sa možno opakovať. No úplne ideálne hneď po tom, ako dôjde k uzavretiu manželstva. Ešte predtým, ako dôjde k nadobudnutiu spoločného majetku. 

Z toho dôvodu dávame do opätovnej pozornosti možnosť zrušenia BSM. Takýmto spôsobom sa vyhnete viacerým problémom. A v konečnom dôsledku ušetríte značné množstvo, času, financií a nervov. Ak budete mať záujem o službu alebo budete mať akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Značky: , , , , ,

Máš rád výzvy a chuť neustále napredovať?

Pridaj sa k nám a pracuj s nami

Viac informácií
Napíšte nám

Ak máte akúkoľvek otázku, napíšte nám a my sa Vám ozveme.

    Podmienky ochrany osobných údajov nájdete TU